Merhabalar,

            Bir kadın girişimci hatta daha da önemlisi bir anne olarak; ürünlerin sağlıklı ve hijyenik olması konusundaki tüm hassasiyetimi ürünlerimize yansıttığımızı gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Güne dinç ve enerjik başlayabilmek kaliteli bir uyku ile mümkün olacaktır. Tüm ekibimiz bunun bilinci ile size en kaliteli uyku deneyimini yaşatmak için çalışıyor.        

Takdir edersiniz ki; her ülkenin, her toplumun uyku kültürü birbirinden farklıdır. Uyku ürünleri konusundaki uzman ekibimizin, farklı uyku kültürleri için tasarladığı birbirinden farklı ürünler ile bugün 5 kıtada 65’den fazla ülkeye ihracat yapan bir firma konumundayız. Gururla söyleyebilirim ki, 2001 yılında başladığımız bu yolculukta 2011 yılına geldiğimizde sektörümüzün “İhracat Şampiyonu” ünvanını kazandık. Kraliyet Aileleri için hazırladığımız at kılı bulunan özel tasarım yataklar da ne kadar konforlu yataklar ürettiğimizin bir göstergesi olmuştur.

İdealistiz; çünkü sizlerin en kaliteli uykuyu hak ettiğinize inanıyoruz.

            Hedefimiz; 2023 yılında ihracatta 100 ülkeye ulaşmaktır. Bunu gerçekleştirmenin yolu, sizlerin hayatına dokunabilmekten geçiyor. Bu bilinçle; AR&GE ve ÜR&GE ekiplerimiz ihtiyacınıza en uygun sağlıklı, hijyenik ve konforlu ürünleri sizler için tasarlamaya devam ediyor.

            En büyük mutluluğumuz; sizleri dünyanın en rahat yerinde ağırlamak olacaktır.

Dünyanın en rahat yerine hoş geldiniz…

 

Saygılarımla

Berna GÖZBAŞI